כניסה לניהול האתר
חיפוש כתובת דומיין פנויה
www.
ניתן להכניס מספרים, אותיות(a-z) ומקף,
לפחות 3 סימנים בשם הדומיין
חפש עכשיו!

אימון בחכמה - חדר כשר מנטאלי אישי

 

חשיבה יצירתית המצאתית באימון

 
 

 אימון חיה - חשיבה יצירתית המצאתית, הינו אימון אשר מטרתו לפרוץ גבולות ומסגרות. המתודה אשר בבסיס האימון היא שהמצאה נידרשת בתוך עולם בעיה מוגדר היטב ומטרתה לפרוץ את גבולות אלה. בנוסף לשיטות האימון הסטנדרטיות אנחנו משלבים גישה המצאתית ובמסגרת זו אנחנו פונים לתחום יצירתי אשר המתאמן בוחר ופועלים מתוכו.

זהו אימון המשלב יצרים, יצירתיות ורגשות לצד העזה יצירתית כאשר המטרה היא להשיג מטרות בהתאם להגדרת המתאמן. ישנן מספר דוגמאות:

 • אימון בשילוב צילום
  בתהליך האימוני משולבת מצלמה. המתאמנ/ת מוזמן לחשוף אלבומים מהעבר, תמונות משמעותיות לצד צילום של ההווה ושל העתיד. העיסוק בצילום מחייב התמודדות עם שאלות אימוניות אשר פתרונן יביא לפריצת הדרך המיוחלת. הדגש הוא לא על במלל כי אם על צילום, על החוויה, התחושות והתוצאות הניבטות מהתמונות ומאפשרות זוויות הסתכלות חדשות. "תמונת ההווה", "תמונת העתיד" אלה הן רק חלק מהתמונות הנוצרות תוך כדי האימון. אין צורך להיות צלם מקצועי, אלא להביא סקרנות אמיתית ורצון לחוות את החוויה. 
  בואו לגלות את התמונות שעל קירות חייכם או את הצילום שבפנים כך שתחשפו ותיחשפו לרבדים חדשים שלכם.
 • אימון בשילוב הקמת אתר אינטרנט
  בתהליך האימוני משולב תהליך של הקמת אתר אינטרנט. המתאמן מוזמן להגדיר את חזונו ויעדיו, ובתוכם את אתר האינטרנט. האתר משמש כמקרה ללימוד (case study) המאפשר ללמוד תוך כדי תהליך הקמתו של האתר את כל המרכיבים הנכללים ביישום של החזון. החוויה וההתמודדות עם הקשיים מהווה תהליך מרתק, יצירתי ואמיתי (אותנטי), אשר ניתן להחילו בהמשך על מגוון נושאים נרחב בחייכם.
 • אימון בשילוב משחקים
  בתהליך האימוני משולבים משחקים, החל במשחקי חשיבה מתאגרים, משחקי אסטרטגיה וכמובן קלפים.דרכם השחקן (המתאמן) מבטא ופוגש את עצמו בדרך חוויתית ואמיתית. המשחקים מאפשרים לנקוט גישות שונות ודרכן ליישם את ההבנות בחיי המעשה. לשכלל את היכולת לקרוא את המציאות ואת עצמי ולהפעיל את האסטרטגיה הנדרשת. האימון הוא עוצמתי, מהנה וקשה (לעיתים) ומוביל לפריצות דרך.
 • אימון בשילוב טיולים
  בתהליך האימוני משולבים טיולים את מחוזות משמעותיים של המתאמן ולמחוזות שהמאמן יציע במהלך האימון. דרך הטיול וההליכה והנדידה מתקבלת חוויה ייחודית של אימון להשגת יעדים. הטיולים מהווים חוויות התנסות ולימוד עוצמתיות ומהנות כאחד. טיולים לאתרים גיאוגרפיים, מחוזות ילדות, קרובי משפחה או חברים או כל יעד אחר שנמצאמתאים למטרות האימון.
 • אימון בשילוב תחביב אישי, בישול, ציור, מוזיקה או כתיבה
  תהליך אימוני ייחודי המאפשר לפרוץ גבולות
  בתהליך האימוני משולב בישול. דרך הבישול למתאמן יש הזדמנות לפרוץ דרך
 
     
שירותים לעסקים | הקמת אתר אינטרנט | אוטומציה לעסק | סקרים ומשאלים |  תקנון שימוש

© 2012 כל הזכויות שמורות אזימוט לדרך - אימון, יזמות וטכנולוגיה