כניסה לניהול האתר
חיפוש כתובת דומיין פנויה
www.
ניתן להכניס מספרים, אותיות(a-z) ומקף,
לפחות 3 סימנים בשם הדומיין
חפש עכשיו!

קידום אתרים

השלבים בקידום האתר

השלבים המתוארים כאן מתעדים את פעילות אזימוט לקידום אתרים.
כמו בכל תהליך פיתוח "שלב קידום האתר" איננו חד פעמי אלא מתמשך ומלווה את האתר לאורך מסלול חייו. תהליך פיתוח האתר (הקמה, עיצוב, תכנים) ותהליך קידומו תלויים זה בזה ולכן חייבים להזין זה את זה.
עמוד זה אמנם מתמקד התהליכי SEO אבל חייבים להיות מודעים לקשר ההדוק לפיתוח האתר.

 

הגדרת מילות מפתח

מילות מפתח הן בעצם המילים אשר גולשים יקלידו במהלך החיפוש שלהם. לכן, מילות המפתח צריכות להופיע בצורה טבעית בטקסט באתר שלך. הדרך הנכונה היא לכתוב טקסט ממוקד, בהיר ואותנטי כי שימצא אותך מי שמתאים לך. ישנם כמה כללי אצבע שכן כדאי לעקוב אחריהם:

  • להשתמש בטרמינולוגיה אחידה
  • להמנע מחזרות מיותרות
  • לזהות את המסרים של האתר ולהתאים את המילים אליהן.

המטרה היא "לפזר" נכון את המילים: בכותרת דף  meta - pagetitle, בתאור הדף - meta-description, במילות מפתח לקידם האתר - meta-keywords בכותרות H1,H2,H3, במילים מודגשות, ובצפיפות המילים בדף, בתכנים עצמם ולא לשכוח אף מרכיב.

סגנון התכנים

ההמלצה שלנו היא לבנות את שלד האתר כולל התכנים. רק בשלב סגנון התכנים יתבצע שכתוב כדי להבטיח חידוד מסרים ולאפשר למילות המפתח להיות אפקטיביות.
בשלב זה ובהתאם לטעמך ואופי האתר נאמץ "כתיבה אינטרנטית" המתאימה לגולשים המהווים את שוק שלך.

קישורים

תפקיד חשוב בקידום האתר ממלאים הקישורים (לינקים או קישוריות) הפנימיים והחיצוניים. הפנימיים מיועדים לגולשים שלך שראויים לחווית גלישה נעימה וקלה באתר. פרט להם גם מנועי החיפוש יטיילו על הלינקים האלה ולכן מבנה פשוט יקל עליהם.
הלינקים המופנים אל האתר יעלו את דירוג האתר ובפרט אם אלו לינקים איכותיים. לינק איכותי הוא לינק מאתרים מרכזיים, אתרים בעלי תנועה גדולה או אתרי ממשל ודומיהם.

אינדקסים וספריות רישום באינדקסים וספריות רלוונטיות יתרום אף הוא לקידום האתר. הרישום באינדקס מאפשר לגולשים להגיע אליך ישירות ומוסיף לינק מהאינדקס אל האתר שלך. ההרשמה יכולה להאיץ את ההיכרות עם אתר חדש. לרשימת אינדקסים יוני, 2008
מעקב ותוצאות יעילות הפעולות נמדדת באמצעות כלי דירוג אתרים, תנועת הגולשים ויחס ההמרה. משך הזמן הנדרש להגיע לתוצאות הוא כחצי שנה ואף יותר. קידום האתר הינה פעילות תחזוקה קבועה המקפידה להחזיק את האתר מעודכן ביחס לסביבה הדינמית המשתנה סביבו. לשימושכם כלי SEO למעקב
קמפיינים עכשיו, כשיש תמונה של האתר, המסרים והתכנים, ניתן לעקוב אחר תנועת הגולשים ולהתאים להם קמפיינים. בשלב זה נדאג: לרשימות תפוצה וניוזלטר, מבצעים, נפיק באנרים שיווקיים, נמשיך בבדיקה מה ישפר את ביצועי האתר (קרי, יביא יותר גולשים לאתר שיקליקו היכן שאנו מעוניינים). נבחן אפשרות של קידום אתרים ממומן ועוד.

כלים SEO לקידום אתרים

בחינת PageRank בחינת לינקים בחינת מילות חיפוש שונות
בדיקת pagerank מדד גוגל של האתר בדיקת פסילות מול גוגל צפיפות מילות חיפוש מיקום בגוגל ויאהו
בדיקת multirank מדד גוגל ואלקסה לינקים אל האתר מדד גוגל     מילות החיפוש איך הזוחלים רואים את האתר
השוואת pagerank השוואת האתר ביחס לאחרים לינקים חוזרים אל האתר המלצות למילות חיפוש        הצפנת טקסט לmd5
באתר pagerank מודד לינקים באתר שלך לינק מקוצר סימולצית חיפוש זהות ונתוני הדפדפן שלך
  חילוץ לינקים מאתר יחס קוד לטקסט דוא"ל אנונימי 
       
כללי דומיין תגי מטא קוד HTML
מדד אלקסה האם הדומיין פנוי יוצר תגי מטא הצפנת קוד HTML
מדד כללי מי בעל הדומיין מזהה תגי מטא ייעול HTML
בדיקת PING האם השרת חי ומגיב מידע על הדומיין   צפיה בקוד אתר
מהירות תגובת השרת מידע IP לדומיין   כותרות HTML
SEO chat dot com    

רשימת אינדקסים יוני, 2008

  לתשומת לבכם, אתרי האינדקסים המשמעותיים יגיעו למרבית האתרים בכוחות עצמם. לכן כדאי לבדוק האם האתר כבר נמצא באינדקס.
  בטבלה למטה מצוין כאשר נדרש תשלום, אחרת לא נדרש. מידע זה מעודכן לחודש יוני 2008. אין אנו אחראים לשינויים שאינם בשליטתנו.

  כדאי להכין מראש: כתובת האתר, שם האתר (עד 25 תוים בד"כ), תאור קצר (עד 200 תוים בד"כ), מילות מפתח מופרדות בפסיק (עד 500 בד"כ).

שם האינדקס ולינק אליו תאור קצר של האינדקס
DMOZ

פרויקט המדריך הפתוח הוא מדריך רשת של משאבי אינטרנט. מדריך רשת הוא משהו דומה לספריה עיונית ענקית. המדריך מחולק בצורה היררכית לפי נושא - מהמקיף למדויק. פרויקט המדריך הפתוח מתוחזק ע"י ציבור עורכים המעריכים אתרים להכללה באתר כי הם המומחים.

סילבר אינדקס SILVER מפולח על פי קטגוריות נושאים כדי להפכו לשימושי וידידותי וממוקד לקהל הגולשים. בתשלום.
וואלה וואלה! מזמינה אתכם להוסיף אתר חדש למדריך האתרים.
גוגל

אנו מוסיפים ומעדכנים אתרים חדשים לאינדקס שלנו בכל פעם שאנו סורקים את האינטרנט, ומזמינים אותך להגיש את אתר הבית שלך כאן. איננו מוספים לאינדקס את כל כתובות האתרים הנשלחות לנו, ואיננו יכולים לחזות או להבטיח את מועד הופעתן או האם יופיעו כלל.

אנא הזן את כתובת האתר המלאה, כולל הקידומת http://. תתוכל ניתן גם להוסיף הערות או מילות מפתח המתארות את תוכן הדף שלך. תוספות אלו הינן לידיעתנו בלבד הן משמשות לידיעתנו בלבד ואין הן משפיעות על אופן ארגון הדף באינדקס או על השימוש שעושה בו Google
AllBiz הוקם בשנת 2003, מתוך החזון לקדם עסקים בינוניים וקטנים. הוספת אתר לאינדקס כרוכה בהרשמה כחבר/ה ובתשלום.
MSN

שלח את האתר שלך ל- Live Search. באופן כללי, סורק האינטרנט שלנו, MSNBot, יכול למצוא את מרבית הדפים באינטרנט. עם זאת, אם האתר שלך אינו מופיע ב- Live Search, באפשרותך לשלוח אלינו את הכתובת (URL).

Yahoo  בדומה לגוגל... אתר מאוד משמעותי עקב גודלו והפופולריות שלו.
Ynet להוספת אתר לאינדקס האתרים של ynet, אנא השתמשו בקישורית ותוכלו לתאר את האתר שברצונכם להציע לאינדקס.
411 הזן מס` טלפון, נייד, פרטי, עסקי או מקוצר, כולל קידומת ותקושר ישירות לאתר האינטרנט של בעלי הקו טלפון
133 אנא מלאו טופס זה להוספת עסקכם לאינדקס עסקים 133. מדריך מודעין לעסקים ואתרים ברשת
זולו

האתר מאובטח באמצעות ה FIREWALL המתקדם בעולם (CheckPoint) ומאוחסן בחוות השרתים של בזק בינלאומי. השירות כולל קידום הוספת אתר לגוגל - תהליך שלוקח מספר ימים. בתשלום.

ליסטה

ליסטה הוא אינדקס אתרים ישראלי שבמטרתו קידום אתרים מתחילים ואתרים הנזקקים לגולשים וקישורים ללא העלות הכספית ששאר האינדקסים מבקשים.

מורשת

פורטל אינטרנט עבור הציבור הדתי. מדיניות הכנסת אתרים מקפידה שתוכן האתרים יתאים לקהל הדתי.

נטקס (netex)

netex מאפשרת לך להוסיף אתרים למנוע החיפוש. על מנת לבדוק אם האתר מעודכן אצלנו אנא הקלד את כתובתו תחילה. netex מאפשרת לך להוסיף אתרים למנוע החיפוש. על מנת לבדוק אם האתר מעודכן אצלנו אנא הקלד את כתובתו תחילה.

נענע

האתרים מסודרים במדריך על ידי מבקרי האתרים המקצועיים של נענע 10, הבודקים ומדרגים את האתרים שמציעים הגולשים, ומחליטים על מיקומם הטוב ביותר. אנו עושים זאת כדי להבטיח שאינדקס נענע 10 יהיה מסודר בדרך הטובה ביותר, שהמאגר יהיה נוח לשימוש, יעיל והוגן לכולם.

עורכי דין

אנו מקבלים פניות של עורכי דין המבקשים לפתוח כרטיס עו"ד מפורט, הכולל תיאור אודות תחומי פעילות המשרד, קישורים למאמרים, נסיון ותחומי התמחות. אם תרצה לפתוח כרטיס עורך דין מפורט, מלא את פרטייך בטופס.

נט-דין עורכי דין - אינדקס אתרים למשרדי עורכי דין בישראל לפי תחומי התמחות.
עורכי דין

"DiniI.co.il" עורכי דין - אינדקס אתרים עבור עורכי דין בישראל לפי תחומי התמחות פרסום עורך דין ורישום באתר. פרסום עורכי דין בתוך אינדקס עורכי דין ישראל הינו לתקופת ניסיון קצרה. הופעתך באתר עורכי דין ישראל תחשוף אותך לפני מאות מבקרים ביום. אין המערכת מתחייבת לאשר אוטומטית כל עורך דין ואין אנו נושאים באחריות לתוכן שהנך רושם לגביך

פורטלו

מנוע חיפוש לאתרים ישראליים בלבד. אנו דואגים להוסיף ולעדכן מידע על אתרים ע"י סריקת רשת האינטרנט באופן קבוע. 

פלפל

אינדקס האתרים פלפל מסודר לפי קטגוריות שונות. האתרים אשר נכנסים לאינדקס הם מהאתרים האיכותיים אשר נמצאים ברשת האינטרנט הישראלית. הוספת האתרים מתבצעת על ידי עורכי האתר. עורכי האינדקס יחליטו איזו קטגוריה היא המתאימה ביותר עבור אתרכם והאם אתרכם מתאים לאינדקס האתרים

תוסס אינדקס ישראלי.מערכת פורומים מתקדמת שמהווה במה נוחה להידברות בין חברי האתר על כול נושא העולה על הדעת.
תפוז

"תפוז אנשים" מזמין אתכם לשלוח כתובות של אתרים מהארץ והעולם.  את הטופס יש למלא בשפה העברית בלבד. אישור אתר נתון לשיקולי המערכת בלבד.

efind תהליך הרישום הוא פשוט, קצר, וחינם.
IB2B למאגר העסקים של אינדקס IB2B - מאגר העסקים הארצי.בתשלום.
דפי רשת (IZBIZ)

עשרות אלפי גולשים משתמשים ב"דפי רשת", האתר והספר, מדי חודש. רישום אתרך באמצעות טופס זה עשוי לחשוף אותו לפני ציבור רחב!

פרפר אינדקס ויזואלי

גולשים או בעלי אתרים מוזמנים לשלוח קישור לאתרים בארץ ובעולם שיש בהם עניין-ציבורי בעל-ערך. אתרים בעלי תוכן ועניין מצומצם או אופי פרטי לא יכללו באינדקס.

כליום אתר כליום מזמין אתכם לשלוח כתובות של אתרים חדשים, הן מהארץ והן מהעולם. הוספת האתר נתונה לשיקולי המערכת בלבד.
ALL1

אתר All1.co.il משמש כאינדקס אתרים, מגיע לקהל יעד רחב (300,000 מבקרים בחודש). הוא עושה זאת, על ידי הצגת קישורים ישירים, לא לאתרים כלליים, כי אם לנושאים ספציפיים. אופן פעולה זה, מאפשר לגולשים באתר למצוא את מבוקשם ובכך הופכת חוויית הגלישה שלהם ליעילה, מהירה ומהנה יותר.

card4biz

אינדקס העסקים Card4Biz הנו מיזם אשר מטרתו לאפשר לציבור לבצע חיפוש אחרי עסקים לפי תחומי פעילות שונים. עבור בעלי העסק שמפרסמים את עצמם פותחו מספר כלים חכמים שיעזרו להם לקדם עצמם במנועי חיפוש שונים כמו גוגל, MSN, יאהו ועוד.

Clickme

מנועי החיפוש המובילים כיום מספקים תשובות כלליות לחיפוש ותוצאות החיפוש מושפעות מכמות התחזוקה החודשית הנעשית על אתרים. כתוצאה מכך כמות נכבדת של אתרים איכותיים ושימושיים נעלמת מעיני ציבור הגולשים הרחב.

goote

מדריך האתרים של גוטה מסודר לפי נושאים וסיווגים. האתרים מסודרים במדריך על ידי מבקרי האתרים המקצועיים של גוטה. הבודקים ומדרגים את האתרים שמציעים הגולשים ומחליטים על מיקומם הטוב ביותר.אנו עושים זאת כדי להבטיח שאינדקס גוטה יהיה מסודר בדרך הטובה ביותר שהמאגר יהיה נוח לשימוש  יעיל והוגן לכולם

Hipus אינדקס עסקים - כל העסקים במקום אחד.
IDX אתר IDX הוקם בנובמבר 2005 כאינדקס ישראלי שימושי ומועיל הכולל עשרות שרותים שימושיים לניווט ועזרה ברשת האינטרנט.
INTO

אינדקס אתרים חשובים. במשך חודשים רבים, עמלנו ואספנו את מיטב האתרים בארץ. סיווגנו ומיינו אותם לפי נושאים, והנה הם מוצגים כאן לפניכם בצורה הכי נגישה.

Link4U אינדקס אתרים ועסקים  שימושי הכל במקום אחד, לנוחיותך אפשרות להוספת קישור לאינדקס הכיכר.
Net2U

פרסום האתר באינדקס יימצא בהמתנה עד לאישורו על ידי צוות המינהלה. אישור האתר עלול לארוך כמה ימיםעקב ריבוי אתרים באינדקס.

Net4U
אינדקס ישראלי "NET4U`" מזמין אתכם לשלוח כתובות של אתרים. הוספתו של אתר נתונה לשיקולי המערכת בלבד.
SiteDex

אינדקס אתרים sitedex- אינדקס לאתרים ישראלי המחולק על לפי נושאים - הוספת אתר ורישום - ללא תשלום. לא ברור אם ניתן להירשם - בבדיקה נתקלנו בבעיות.

StartPage אינדקס ישראלי "startpage`" מזמין אתכם לשלוח כתובות של אתרים. הוספתו של אתר נתונה לשיקולי המערכת בלבד.
UZBIZ הוספת אתרים ל- UZIT מיועד לגולשים המעוניינים להציע קישורים חדשים ומועילים לאתר שלהם.
Webdir

אינדקס האתרים שלנו מכיל קישורים לאתרים שימושיים במאות תחומים שונים. בחרו את הקטגוריה שאתם מעוניינים בה או השתמשו במנוע החיפוש שלנו למציאת מידע בקלות. בתשלום או החלפת לינקים הדדית.

2DAY הוספת אתר במסלול לעסקים קטנים - חינם . ההוספה הינה על בסיס מקום פנוי.
מומנט פורטל

אין להכניס אתרים שהינם חלק מאתר אחר.מומנט בעלת הזכות לערוך את האתר שלכם בהתאם להחלטת צוות האתר, בנוסף אין מומנט מתחייבת לגבי מיקומו. לחצו על סימני השאלה ליד כל תיבת הכנסה ופעלו לפי ההוראות בכדי שהאתר יתמזג טוב במערכת.

הרשימה

אינדקס אתרים יהודיים בעולם. עסקים אשר אינם פעילים מכתובת בארץ לא יכנסו לרשימת עסקים בארץ. אתרים שלא מכילים תוכן יהודי או ישראלי לא יוכנסו לרשימה.

 

Acoona

We add and update new sites to our index each time we crawl the Web, and we ask you to submit your URL here. We do not add all submitted URLs to our index, and we cannot make any predictions or guarantees about when or if they will appear

 פאוורפון            חברת פאוורפון מאפשרת לך בחינם להוסיף את העסק שלך לרשימת העסקים המפורסמים באינטרנט באתר.
 b52

המטרה של אתר B52 לאפשר לגולש לקבל מידע ראשוני על האתר ולאפשר לו האם לגלוש אליו או לא. בנוסף אנו מאפשרים לגולש לקרוא מאמרים ועדכונים בדיוק עפ"י הפרמטרים אותם הוא חיפש.

לוגוס

ניתן לבחור אחת מארבע חבילות הרישום המופיעות להלן, חשוב להדגיש כי סדר הופעת האתרים בתוצאות החיפוש תלוי גם בסוג חבילת הרישום שבחרת, רישום חבילת רישום גדולה יותר נהנית ממיקום גבוה יותר וממחיר בהתאם.

פופאי

אינדקס פופאי. אינדקס אתרים בעמוד אחד. הגעתם למקום הנכון ! מלאו את טופס ההרשמה וקבלו פירסום חינם באתר פופאי!

תגובות מדריך העסקים תגובות הוא אחד המדריכים המובילים באינטרנט - עם עשרות אלפי כניסות ביום - כולן מלקוחות פוטנציאליים!
lawdir

אינדקס אתרים ואינדקס לפ]רסום מאמרים - בעל אתר, שים לב, ניתן  להוסיף אתר, אולם לא תוכל לערוך אותו בעתיד. 

 

חזרה למעלה

שירותים לעסקים | הקמת אתר אינטרנט | אוטומציה לעסק | סקרים ומשאלים |  תקנון שימוש

© 2012 כל הזכויות שמורות אזימוט לדרך - אימון, יזמות וטכנולוגיה